Luna Pro

Home/Luna Pro

Luna Pro

L47,000.00 L23,500.00

LUNA Pro

Lartesia – 22 cm

Pelhura Visco-Elastike

Anti-Bakterial

3D

Dy jastek Dhurate (Cilesia e Pare)

Category:

Description

Luna Pro

Dysheku jone me i bukur Rulo LUNA,

Ky dyshek i jashtzakonshm, ka nje lartesi prej 22 cm, Dysheku Pro, ka disa shtresa te persosura ne kompozimin e tij. Fale vetive antibakteriale, dhe anti stres, ky eshte nga dysheket me te mire ne treg. Gjithashtu, shtresa, Antistatike, format 3D, apo Sungjeri, qe ruan format e trupit tuaj, e ben kete dyshek zgjedhjen me te mire per ju. Goma, perberse e dyshekut, ka nje densitet shume te larte, i cilesuar si me i miri ne treg. Ne brendesi Dysheku ka nje jetegjatesi te larte, fale kompozimit me ajrosje dhe te jete gjithmone i fresket. Per me teper, ky dyshek eshte i pavarur nga pesha, dhe gjithashtu nuk ndikon ne shtypje apo deformim te produktit. Me nje Garanci 5 vjecare, kompania jone pergjigjet per te gjithe problemet qe ju mund te hasni, duke na bere ne nje nga kompanite me serioze qe operon ne gjithe rajonin. Kjo fale, seriozitetit qe kompania ka shfaqur gjithe keto vite. Gjithashtu, per kete produkt, kompania ofron transportin falas, ne te gjithe Shqiperine, deri ne shtepine tuaj. Gjithashtu, ne ofrojme edhe opsionin Cash-on-Delivery, qe do te thote qe ju e beni pagesen vetem mbasi keni pare me syte tuaj produktin, dhe keni vertetuar qe produkti eshte ashtu sic ju eshte shpjeguar dhe keni pare ne fotografi.