Luna VIVA

Home/Luna VIVA

Luna VIVA

L15,900.00

LUNA VIVA

  • Lartesia – 20 cm
  • Pelhura Visco-Elastike

Dhuratë

  • Dy jastëk  (Cilesia e Pare)
Category:

Description

Luna VIVA

Eshte linja me e preferuar e linjes LUNA, duke konkuruar ne gjithe tregun fale cilesive te produktit tone.

Ky dyshek vjen me nje cilesi te jashtzakonshme, me nje lartesi 20 cm, Dysheku VIVA, ka disa shtresa ne perberjen e tij. Fale vetive antibakteriale, dhe anti stres, ky eshte nga dysheket me te mire ne treg. Gjithashtu, shtresa, Antistatike, format 3D, apo Sungjeri, qe ruan format e trupit tuaj, e ben kete dyshek zgjedhjen me te mire per ju. Goma, perberse e dyshekut, ka nje densitet shume te larte, i cilesuar si me i miri ne treg, dhe gjithashtu dysheku eshte i perbere me 1000 susta te vogla, te cilat ndihmojne qe Dysheku te kete nje jetegjatesi te larte, dhe te jete gjithmone i fresket, per me teper, sustat te cilat jane te pavarura, ndihmojne qe dysheku te jete i pavarur nga pesha, dhe gjithashtu mos ndikoj ne shtypje apo deformim te produktit. Me nje Garanci 5 vjecare, kompania jone pergjigjet per te gjithe problemet qe ju mund te hasni, duke na bere ne nje nga kompanite me serioze qe operon ne gjithe rajonin. Kjo fale, seriozitetit qe kompania ka shfaqur gjithe keto vite. Gjithashtu, per kete produkt, kompania ofron transportin falas, ne te gjithe Shqiperine, deri ne shtepine tuaj. Gjithashtu, ne ofrojme edhe opsionin Cash-on-Delivery, qe do te thote qe ju e beni pagesen vetem mbasi keni pare me syte tuaj produktin, dhe keni vertetuar qe produkti eshte ashtu sic ju eshte shpjeguar dhe keni pare ne fotografi.